The Dark Eye
Drakensang: The River of Time

POTWORY

Potwory
Orki, bandy złodziei, gobliny i nieumarli są tak samo niezbędni w grach RPG, jak kufel w dłoni krasnoluda. To jednak nie wszyscy przeciwnicy, z którymi graczom przyjdzie się zmierzyć w Drakensang: The River of Time, skoro twórcy gry z Radon Labs mogą korzystać z doświadczenia i wyobraźni autorów fantasy i nieprzeliczonej rzeszy graczy. Dlatego też czoła stawią bohaterom wszy grobowe, mantra’ke, harpie, zombi i najróżniejsze inne stwory!
 

Zant

Demon to narzędzie zniszczenia. Jego ugryzienia są straszliwe, jego plwocina pali niczym kwas, a jego żądło budzi strach w sercach najtwardszych wojów.

Morfu

Morfu, podobne do ślimaków, mogą osiągnąć ponad metr długości. Z umięśnionych wypustek wystrzeliwują zatrute kolce. Te powolne, oślizgłe stworzenia żyją na terenach podmokłych i w pobliżu zbiorników wodnych. Przemieszczają się uczepione przepływających statków.

Bagienny śmierdziel

Małpokształtni mieszkańcy bagien często zbierają się w duże grupy. Ich zęby są ostre jak brzytwy i mogą stanowić poważne zagrożenie. Ponoć każdy bagienny śmierdziel był kiedyś jakimś innym stworzeniem.

Olbrzymi żuk

Olbrzymie żuki występują głównie w północnej i środkowej Aventurii. Najczęściej można na nie natrafić w lasach i jaskiniach, a czasem nawet w podziemiach opuszczonych budynków. Mają twarde pancerze i kleszcze podobne do krabich, którymi mogą zadać poważne rany.

Gargulec

Gargulce są szczytowym osiągnięciem sztuk magicznych. Te krwiożercze bestie dopadną i zabiją każdą napotkaną żywą istotę. To wyjątkowo sprytne i przebiegłe stworzenia.
UWAGA! Nasza strona korzysta z plików cookies. Potrzebne są one do celów statystycznych oraz aby dostosować stronę do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Użytkownik ma możliwość zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce internetowej.X